Karrier

Folyamatosan keresünk új csapattagokat

A ProMan Consulting egy 10 fős vállalat, 7 éve nyújtunk tanácsadási és képzési szolgáltatásokat ügyfeleinknek. Agilis csapatként működünk, ahol az értékteremtés a fő fókuszunk és az adminisztráció helyett a valós eredményeket értékeljük.

Ügyfeleink, partnereink egyre több és több igénnyel keresnek minket. A mi kapacitásaink is végesek, ezért folyamatosan keresünk új csapattagokat.

Ha úgy érzed hogy egymásra találtunk, kérjük küldj egy e-mailt a job@promanconsulting.hu címre, releváns tapasztalatok és szakmai mérföldkövek leírásával.

Agilis coach/ tanácsadó:

Feladatok:
– Agilis témájú tréningek megtartása ügyfelek számára
– Ügyfelek agilis érettségének fejlesztése
– Agilis transzformációk támogatása
– Agilis csapatok támogatása
– Szervezetfejlesztési tanácsadási feladatok ellátása

Elvárások:
– Agilis csapatok mellett szerzett tapasztalat (3+ év)
– Agilis szervezeti működés ismerete, lehetőség szerint átalakulásban szerzett saját tapasztalat
– Legyen képes a jelölt angol és magyar nyelven ellátni a feladatokat
– Informatikai ismeret (IT-s csapatokkal való közös nyelv) előnyt jelent

Amit kínálunk:
– rugalmas munkavégzés
– versenyképes havi jövedelem,
– kis létszámú, jó hangulatú csapat
– nem túlszabályozott működési keretek
– változatos feladatok nemzetközi partnerhálózattal
– nemzetközi minősítések megszerzésének támogatása
– nemzetközi szakértőkkel való együttműködés és szakmai fejlődés

Pályakezdő tréner, tanácsadó:

  • Érdekel a projektmenedzsment?
  • Szeretnél mélyebben foglalkozni hagyományos és agilis projektcsapatokkal?
  • Úgy érzed szívesen tartanál projektmenedzsment tréningeket, nem félsz kiállni kisebb csoportok elé?
  • Szeretsz emberekkel foglalkozni, de érdekelnek a folyamatok is?
  • Úgy érzed hogy képes vagy egyéneket és csoportokat fejleszteni?

Olyan pályakezdő kollégát keresünk, aki hosszú távon, stabil partnerünk lehet elsősorban a hagyományos projektmenedzsment tréningek és tanácsadási munkák megvalósításában. Kollégáinktól nem azt várjuk, hogy az irodánkban töltsék idejüket, a fontos dolgok úgyis ügyfeleinknél történnek. Mindegy, hogy az off-site munkát otthon, az irodában, vagy egy kávézóban ülve végzed, az a fontos hogy ügyfeleinknek értéket szállítsunk.

Amit nyújtani tudunk:

  • Mentoring folyamat, aktív tudásátadás, transzparens karrierút, gyorsan növekvő felelősségi- és hatáskör
  • Családias, baráti légkör
  • Rugalmas munkaidő, home-office lehetőség
  • Versenyképes juttatások, év végi bónuszlehetőségek
  • Változatos projektek, több iparágba és cég működésébe nyerhetsz bepillantást
  • Nemzetközi minősítés megszerzésének támogatása

Feladatok, amiben számítanánk rád:

  • projekt- és portfólió folyamatok, projektirodák működésének, kialakításának támogatására,
  • kiscsoportok számára magas értékű workshopok, képzések megtartása,
  • működésfejlesztési projektek támogatása
  • belső szolgáltatásfejlesztésben való aktív szerepvállalás
  • a tankönyveken túl testre szabott megoldásokat kialakítani, hiszen tudják, hogy a gyakorlat gyakran felülírja az elméletet.

Amennyiben közös útra lépünk mi minden tudásunkat átadjuk és tőled is azt várjuk, hogy minden tudásoddal, kreativitásoddal, folyamatos fejlődés mellett segítsd ügyfeleinket, hiszen ez mindennek az alapja.

ProMan Consulting

Ha vállalkozó szemlélettel rendelkezel és inkább projektre szerződnél:

  • Ügyfeleink folyamatosan keresnek minket, hogy ajánljunk nekik jó szakértőt. Bár képzéseinken sok szabadúszó vesz részt, velük már nem vagyunk képesek lefedni az igényeket.
  • Ügyfeleink változatos projektekre keresnek szerződéses projektvezetőket, üzleti elemzőket, Scrum Mastereket, ám leggyakrabban informatikai területen jellemző az igény.
  • Egy átlagos projekt minimum 5 év tapasztalatot, angol és/vagy német nyelvtudást és erős kommunikációs készségeket igényel 0,5-1 év időtartamra full-time, vagy közel full-time leterheltséggel, napidíjas konstrukcióban.
  • Amennyiben kevesebb, mint 5 év tapasztalatod van ez ne tartson vissza, előfordul hogy ügyfelünk rugalmas e kérdésben.
  • PMP, PMI-PBA, illetve agilis minősítés előny, ha az ügyfél ezt elvárja és még nincs meg a papírod, segítünk a felkészülésben.
  • Fontos az önállóság, de nem hagyunk magadra, ha úgy érzed hogy segítségre van szükséged, csapatunk rendelkezésre áll.